منو اصفهان - خیابان توحید میانی - قبل از چهارراه پلیس - مقابل اداره ثبت - ساختمان آریا - طبقه اول - تلفن : 36284487 - 031
اس وی اف ژلجراحی زیبایی پلکلیزر پیل

لیزر موهای زائد

اگر برای رفع موهای زائد صورت و بدن خود در فکر روشی دائمی و کم عارضه هستید، با توجه به ادامه مطلب، نکاتی در مورد نحوه انجام بهترین لیزر موهای زائد که تقریبا روشی کم ریسک و با موفقیت بالا محسوب می‌شود در اختیارتان قرار خواهیم داد.

آدرس اینستاگرام دکتر واعظ شوشتری

لیزر موهای زائد

در کنار تزریق بوتاکس و تزریق ژل، لیزر موهای زائد از پر متقاضی ترین خدمات کلینیک‌های پوست و مو و لیزر می‌باشد. بسیاری از مراجعین به کلینیک‌های پوست و لیزر، برای انجام لیزر موهای زائد به این اماکن مراجعه می‌نمایند. امروزه لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین روشهای از بین بردن مو تبدیل شده است و بیشترین استفاده از لیزرهای پوست و مو، در این زمینه است.

در ارتباط با این روش لازم است بدانید طبق اعلام انجمن متخصصان پوست آمریکا، همه موهای ناخواسته در اثر لیزر از بین نمی‌روند زیرا برخی از آنها نسبت به درمان با لیزر مقاوم هستند و برخی دیگر هم قدرت رشد مجدد پس از لیزر را دارند.

بهترین نتایج لیزر موهای زائد

موفقیت آمیز بودن لیزر موهای زائد بستگی به عواملی دارد که عدم توجه و رعایت آنها می‌تواند باعث اتلاف وقت و هزینه شود. در صدر این عوامل، می‌توان به انتخاب مرکز لیزری که قرار است برای این کار به آن مراجعه نمایید اشاره کرد. در کلینیک‌های مجاز و معتبر لیزر موهای زائد، با مد نظر قرار دادن مواردی چون نوع دستگاه لیزر، طول موج دستگاه، دقت در تنظیم درست پارامترهای دستگاه لیزر، سیستم خنک کننده مطلوب دستگاه و توجه به سرویس به موقع دستگاه لیزر، می‌توان انتظار حصول بهترین نتایج لیزر موهای زائد را داشت.

مورد دیگری که در موفقیت لیزر موهای زائد تاثیر گذار است، توجه به مشکلات و اختلالات هورمونی در بانوان است. اگر پرمویی در اثر اختلالات هورمونی باشد، در کنار لیزر موهای زائد برای رفع این عارضه، باید به اقدامت درمانی در جهت رفع مشکلات هورمونی نیز پرداخت. در غیر این صورت لیزر موهای زائد با شکست مواجه خواهد شد.

بهترین لیزر موهای زائد در اصفهان

چند جلسه برای از بین بردن کامل موهای یک ناحیه لازم است؟

تعداد جلسات رفع موهای زائد با لیزر بستگی، به کیفیت و نوع دستگاه دارد.در صورتی که از دستگاه مناسب با کارایی مطلوب استفاده شود، زدودن موهای زائد به وسیله لیزر معمولاً در طی جلسات متعدد ( بین 3 الی 6 جلسه ) انجام می‌شود. در غیر این صورت ممکن است با جلسات بیشتر نیز تعداد زیادی از موها همچنان باقی بماند.

بی‌تردید بسیاری از همشهریان عزیز در پی مراجعه به کلینیک‌های پوست و مو، برای افزایش حجم یا رفع چین و چروک در نواحی مختلف صورت و بدن، به دنبال بهترین تزریق چربی در اصفهان، می‌باشند. به همین منظور، با مراجعه به مراکز تخصصی پوست و اطمینان از مهارت و توانایی پزشک متخصص، بهترین نتایج تزریق چربی را با حداقل عوارض تجربه کنید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
آیا می توان ژل و بوتاکس را همزمان تزریق کرد؟آیا می توان ژل و بوتاکس را همزمان تزریق کرد؟

تزریق ژل و بوتاکس از رایج ترین اقداماتی است که این روزها افراد را روانه مطب های پوست می‌نماید. این روشها به دلیل نتایج فوری و عوارض بسیار کم طرفداران فراوانی را به خود جلب نموده و متقاضیان زیادی دارند ... ادامه مطلب

تزریق ژل به صورت های لاغر و استخوانیتزریق ژل به صورت های لاغر و استخوانی

نتایجی که پس از تزریق ژل در صورت‌ های لاغر به دست می‌ آید بسیار مشهود است. این ژل‌ ها نقش چربی را در زیر پوست بازی کرده و به قسمت‌ هایی از صورت که لایه‌ چربی زیر پوست آن از بین رفته است، حجم می‌ دهد تا زیبایی به این قسمت‌ ها باز گردد. ... ادامه مطلب

علت و درمان حساسیت به بدلیجاتعلت و درمان حساسیت به بدلیجات

حساسیت پوستی خود را به شکل‌های مختلفی نشان می‌دهد. از جمله حساسیت پوستی همراه با خارش و قرمزی و یا حساسیت بدون خارش و گا‌هی زخم‌های سطحی که هرکدام دارای علت‌های مختلف و روش درمان متفاوت می‌باشد. ... ادامه مطلب

درباره دکتر واعظ

در سال 1353 در اصفهان به دنیا آمدم. در سال 1371 با رتبۀ 123 کنکور تجربی در رشتۀ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران پذیرفته شده و در سال 1378 با مدرک دکترای پزشکی فارغ‌التحصیل گردیدم.

در سال 81 با رتبۀ 17 کشوری در امتحان تخصص رشتۀ پوست و زیبایی دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم. همزمان با این موفقیت در امتحان اعزام به خارج رشته تغذیه شرکت کردم و در این امتحان نیز موفق به کسب بورس خارج کشور شدم.

به دلیل علاقه زیاد به رشته پوست، در همین رشته ادامه تحصیل دادم. در سال 2004 میلادی و در حالی که دوره رزیدنتی را طی می‌کردم دوره‌ای یک ماهه، به صورت فشرده پوست را در دانشگاه شفیلد انگلستان گذراندم. این دوره درعلاقه و دیدگاه من نسبت به رشته پوست بسیار موثر بود.
در سال 85 با مدرک بورد تخصصی پوست و زیبایی با رتبه 4 کشوری و اول استان فارغ‌التحصیل شدم.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین